NAŠI PSI ŠTĚŇATA ..SPORT. FOTOGALERIE NOVINKY
STANDARD KONTAKTY ZPĚT NA ÚVODNÍ STRÁNKU
 

 

Vítáme Vás!
Rádi bychom Vám zde představili naši chovatelskou stanici. K našemu týmu patří Petra, Martin, Míša a Monika.

V roce 1993 jsme si pořídili našeho prvního bílého ovčáka, a to psa jménem CH. KIM RESTINGA. V Kimovi jsme měli největšího životního přítele, on nás přesvědčil o tom, že tomuto plemeni celá naše rodina podlehne a za pár let se rozroste o několik dalších bělásků. Za celý život posbíral i mnoho výstavních titulů jako např. Český šampion, Slovenský šampion, několikrát Klubový vítěz a spousty dalších.

danny   Přišel rok 1998 a tento rok nám přinesl naši milovanou fenečku: BEAUTY WHITE MAJESTICS, už v roce 1999 se stala Klubovou vítězkou a rok nato byla uchovněna. Odchovala 5 vrhů. V roce 2003 to byl vrh F, z kterého jsme si do našeho chovu nechali psa jménem: CH. FIDO TRICKSY OF KIM'S DREAM. I on byl ověnčen mnoha tituly jako např. Český šampion, Klubový šampion, národní vítěz, CACIB, CAC, BOB, vítěz speciální výstavy apod., složil 2 zkoušky z výkonu. Byl to velice temperamentní pes, který miloval dovádění a byl velmi ušlechtilý, přátelský a milý. V roce 2001 přišla do naší chov. stanice fenka: CONTESA ŽUKOVSKÁ ZAHRADA, která je dcerou již zmiňovaného Kima. V roce 2005 měla Tesi vrh "I", z kterého jsme si nechali doma fenku jménem CH. IMOGEN SISSI OF KIM’S DREAM, která už je také maminkou štěňátek, ta jsou již 4. generací v naší chov. stanici. Její tituly BOB, CAC, Národní vítěz.Sissi spolu s Trikym zvítězila několikrát jako nejlepší pár psů výstavy.
 

V roce 2003 jsme na Klubové výstavě obdrželi titul “Nejlepší chovatelská stanice“, v březnu r. 2007 jsme tento úspěch zopakovali, tentokrát na speciální výstavě, čehož si velice ceníme a budeme dělat vše proto, abychom ukázali, že jsme tituly získali právem. Chtěli bychom naším chovem přispět ke zdárnému vývoji tohoto plemene nejen u nás v Čechách, ale i v celém světě. Z naší chovatelské stanice už se dostala štěňata celkem do devíti států Evropy - oni a i všichni ostatní nám dělají velkou radost.
V roce 2012 jsme se rozhodli pořídit si sibiřského husky. Pro štěňátko jsme si zajeli do chovatelské stanice v Rakousku a náš nový přírůstek se jmenuje JCH. SPECIAL POWER OF BLACK DREAM WOLVES. Je neuvěřitelně aktivní, hravý, hbitý a veselý. Už získal i tyto tituly Junior Šampion, BIS Junior, CAC, Vítěz spec. výstavy.

danny
  Jak šel rok 2012 rozrostli jsme se o další členy naši rodiny. Z chovatelské stanice v Rakousku máme zapůjčenou fenku sibiřského husky WILD WESTERN WIND OF NORDICA, je to chovná fenečka, štěňátka plánujeme hned v roce 2013. Dalším úžasným přírůstkem je malá ARABELLA FORTUNATUS z Polska a hned po čtvrt roce MYSTICS DREAM SIWASH LEGEND fenečka sibiřského husky od nás z České republiky. Takže takové "malé" psí spřežení.Toto plemeno je velmi sportovně založené a tak celý náš tým se teď věnuje kromě chovu, výstavám, výcviku i sportu jako jsou psí spřežení, dogtrekking pod.
kim Zakládáme si na rodinném odchovu v příjemném prostředí. Při výchově klademe již od prvního dne narození štěňat důraz na správný vývoj povahy a charakteru, věnujeme jim denně několik hodin péče. Štěňátka jsou držena v čistotě a v blízkosti člověka. K naprosté samozřejmosti patří pravidelné kontroly veterináře, očkování, odčervování apod. Pro psy používáme jen velmi kvalitní krmiva. V naší chovatelské stanici najdete i jiná zvířátka. A to 2 čivavy. Obě jsou fenky. Starší se jmenuje DARINKA MARTENIKA, narodila se v roce 2001. Mladší se jmenuje LOLLIPOP BOHEMIA MANDIGA, narodila se v roce 2003. Dále mezi naše členy rodiny patří i 3 kočky a jeden zakrslý králík.
  Jak vidíte jsme velká rodina a rádi u nás přivítáme každého, kdo by se chtěl s námi seznámit a přijet se k nám podívat, stačí nás jen kontaktovat. Děkujeme za přečtení těchto řádků a věříme, že patříte k těm, které také uchvátilo toto nádherné a ušlechtilé plemeno.
A že na našich stránkách naleznete vše, proč jste k nám přišli.
Doufáme, že se Vám naše stránky líbí a že zde trávíte příjemné chvíle. Pokud zde nenaleznete, co hledáte, kontaktujte nás na telefon: 777 288 721 nebo e-mailem info@kimsdream.cz a my Vám případné dotazy rádi zodpovíme.
 
Pokud máte jakékoliv připomínky k našim www stránkám, nějakou radu či poznámku, budeme rádi, když nás také kontaktujete. Stránky si vytváříme sami a chceme, aby se Vám zde líbilo.
    © Copyright design and photos by Petra Plisková