O NÁS

Mobirise


Vítáme vás,
rádi bychom Vám zde představili naši chovatelskou stanici.

V roce 1993 jsme si pořídili našeho prvního bílého ovčáka, a to psa jménem CH. KIM RESTINGA. V Kimovi jsme měli největšího životního přítele, on nás přesvědčil o tom, že chovu psů podlehne celá naše rodina a za pár let se rozroste o několik dalších psů. Jeho jméno zůstalo v názvu naší chovatelské stanice navždy. 

Rok 1998 nám přinesl milovanou fenečku BEAUTY WHITE MAJESTICS, která se v roce 1999 stala nejlepším psem roku v Klubu bílých ovčáků a hned následující rok byla uchověna. Měla 5 vrhů.

Mobirise


V roce 2003 to byl vrh "F", který jsme kryli v Rakousku a z kterého jsme si doma nechali kluka jménem CH. FIDO TRICKSY OF KIM'S DREAM, rok na to byl úspěšně uchovněn. Triky byl ověnčen mnoha výstavními tituly, měl složených několik zkoušek z výkonu. Byl to velice temperamentní pes, který miloval dovádění a byl velmi ušlechtilý, přátelský a milý.
V roce 2001 se narodila fenečka CONTESA ŽUKOVSKÁ ZAHRADA, která byla dcerou našeho Kima. V 8 týdnech se stala součástí naší rodiny. V naší chovatelské stanici jsme s ní odchovali několik vrhů a stala se tak druhou chovnou fenečkou u nás. Z jejího vrhu "I" zůstala u nás doma její dcera CH. IMOGEN SISSI OF KIM’S DREAM. Sissi se narodila v roce 2005. Do chovu byla zapsána v roce 2007. Její štěňátka byla pátou generací psů v naší chovatelské stanici. Zatím posledním naším bílým ovčákem je dlouhosrstá fenečka ISABELLA WHITE VON NIEHUSER SEE imporotvaná z Německa, která ale není uchovněná.

Mobirise

V roce 2012 jsme se rozhodli rozrůst o další plemeno a pořídili jsme si našeho prvního sibiřského husky. Pro štěňátko jsme si zajeli do Rakouska, jeho jméno je CH. SPECIAL POWER OF BLACK DREAM WOLVES. Danny je velmi aktivní, hravý a hbitý kluk, který je ověnčen mnoha výstavními tituly a je již hrdým otcem krýsných štěňátek. 

Ten samý rok jsme si z Rakouska dovezli ještě jednoho nového člena rodiny a to pětiletou fenečku sibiřského husky WILD WESTERN WIND OF NORDICA, které jsme říkali Nevada. V roce 2013 měla náš první vrh (kryli jsme s maďarským psem) tohoto plemene a my si z tohoto vrhu "A" nechali doma kluka jménem CH. ACE BARTTY BAY OF KIM'S DREAM, kterému říkáme Berík. Tento hnědo-bílý fešák je svou povahou  ideální typický představitel plemene, tak nějak si my představujeme povahu tohoto plemene. Další fantastickou fenečkou v naší chovatelské stanici se stala imporotvaná fenka z Polska ARABELLA FORTUNATUS POLAND. Je to naše krásná princezna, kteru jsme uchovnili v roce 2014 a říkáme jí Bella.

Mobirise


Rok 2015 přinesl do naší chovatelské stanice hnědou fenečku ARKTOGEA JOANNA'S LOVE, které říkáme Love a imporotvali jsme ji také z Polska. Rok na to jsme se shlédli v krásném stříbrném klukovi z Ruska a teď je již členem naší rodiny. Jmenuje se CH. ASTRA BRAMA GOODLY SMILE. Říkáme mu Chico. Je to neuvěřitelně nádherný pes, což dokazuje i spousta výstavních titulů, ale i jeho povaha je naprosto úžasná. Je velmi přátelský, milý a nadevše miluje hraní si, sport a všechny aktivity. Vyhledává přítomnost lidí, které miluje. Tím si také každého vždy získá. On je dalším naším splněným snem, jakožto i všichni výše jmenovaní. Vlastnit takového psa je sen každého chovatele. Chico je již otcem několika vrhů a z jednoho jsme si doma nechali fenečku CHILLI OUR LADY OF KIM'S DREAM, ona je nejmladším členem naší velké rodiny. Její maminkou je naše fenka Bella.

Mobirise



Zakládáme si na rodinném odchovu v příjemném prostředí. Při výchově klademe již od prvního dne narození štěňat důraz na správný vývoj povahy a charakteru, věnujeme jim denně několik hodin péče. Štěňátka jsou držena v čistotě a v blízkosti člověka. K naprosté samozřejmosti patří pravidelné kontroly veterináře, očkování, odčervování apod. Pro psy používáme jen velmi kvalitní krmiva.
Několikrát jsme získali cenu za nejlepší chovateslkou stanici na klubové nebo speciální výstavě. Jsme na to velmi hrdí a velmi si toho ceníme. Budeme dělat vše proto, abychom si tyto tituly zasloužili a ukázali, že jsme tato ocenění získali právem. Chtěli bychom naším chovem přispět ke zdárnému vývoji plemene nejen u nás v Čechách, ale i v celém světě. Z naší chovatelské stanice se už štěňata dostala do mnoha států v Evropě, oni a i všichni ostatní nám dělají velkou radost. 

Doufáme, že se Vám naše stránky líbí a že zde trávíte příjemné chvíle. Pokud zde nenaleznete, co hledáte, kontaktujte nás na:
00420 777 288 721 nebo e-mail: ofkimsdream@gmail.com.
a my vám případné dotazy rádi zodpovíme.

Address

Kennel
OF KIM'S DREAM

Hlinsko, Czech Republic, Europe

Develop your own web page with Mobirise